Specjalista ds. zamówień w Dziale Technicznym

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, która jest wspaniałym miejscem pracy i która daje realne szanse rozwoju zawodowego oraz na co dzień docenia kompetencje i zaangażowanie swoich pracowników, poszukujemy:

Specjalisty/ki ds. zamówień w Dziale Technicznym

Zakres obowiązków

  • Zamawianie części do naprawy maszyn oraz do nowych projektów.
  • Zbieranie ofert, wycen, negocjacje cen, kontakty z dostawcami.
  • Opisywanie faktur, obsługa programu do obiegu dokumentów w firmie.
  • Nadzór nad magazynem części zamiennych.
  • Raportowanie budżetu działu oraz budżetów poszczególnych projektów.
  • Sprawy administracyjne w dziale technicznym (urlopy/dyżury itd.).

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (technik mechanik, mechatronik).
  • Komunikatywność, otwartość.
  • Obsługa pakietu MS Office.
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w dziale Technicznym

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (w tym premii i nagród)
  • pakiet benefitów (mi.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania i imprezy integracyjne (także dla dzieci pracowników)
  • pracę w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie
  • możliwość realizacji własnych pomysłów
  • możliwości rozwoju zawodowego (szkolenia, awanse w ramach struktur firmy)
  • Administratorem danych osobowych jest HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Grudziądz pow. Grudziądz, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (13 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.