Technolog Wydziału Ekstruji i Okleinowania

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

P.P.U. Plastimet Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma PLASTIMET poszukuje:

Technologa Wydziału Ekstruzji i Okleinowania.

Jesteśmy jednym z liderów branży stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej i przeciwpożarowej.
Nasz Zespół utożsamia się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, ciągle dążymy do doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

Miejsce wykonywania pracy to nasz zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym w miejscowości Niedźwiedzkie 1B, gm. Prostki.

Zakres obowiązków

  • Nadzór nad optymalizacją procesu produkcyjnego i kontroli jakości
  • Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału
  • Wdrażanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Wdrażanie do produkcji nowych maszyn i urządzeń
  • Zapewnienie jakości procesu technologicznego
  • Prowadzenie analiz procesu produkcyjnego na podstawie czasu i metod produkcji
  • Nadzór nad dokumentacją badań w firmach zewnętrznych.

Wymagania

Jeśli posiadasz wiedzę oraz doświadczenie z zakresu procesu ekstruzji i okleinowania zapraszamy do naszego TEAMU ! Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, wykształcenie techniczne oraz znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie w zgranym zespole,
  • bezpłatny transport do miejsca wykonywania pracy z Ełku i Grajewa,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • terminowe wypłaty wynagrodzeń,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych,
  • dofinansowanie do Karty Multisport.

  • Jeżeli chcesz pracować w stabilnej, nowoczesnej firmie, stawiasz na rozwój zawodowy, zapraszamy do składania aplikacji e-mailem (w tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska pracy lub numer referencyjny).

    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPU „Plastimet” Sp. z o.o., ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk (Administrator danych), zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez w/w Spółkę Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV, kwestionariusz, list motywacyjny) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji.

    Jednocześnie informujemy, że przekazane zgłoszenie rekrutacyjne będzie przechowywane maksymalnie przez okres 12 miesięcy, po tym terminie zostanie automatycznie usunięte z bazy danych, chyba że kandydat potwierdzi aktualność zawartych w nim danych i wyrazi zgodę na dalsze jego przechowywanie dla potrzeb kolejnych rekrutacji.

    Informujemy, iż mają Państwo prawo dostępu do treści powyższych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz że przysługuje Państwu prawo żądania usunięcia danych z bazy w Spółce PPU „Plastimet” Sp. z o.o. w każdym czasie.

    Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „Plastimet" Sp. z o.o. 19-300 Ełk Suwalska 82, NIP: 8480000115. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe „Plastimet" Sp. z o.o. 19-300 Ełk Suwalska 82, NIP: 8480000115 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Ełk pow. ełcki, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (13 dni)