Magazynier/operator wózków widłowych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.07.2022

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Firma produkcyjna poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magazynier - Operator wózków widłowych

Zakres obowiązków

  • obsługa wózków widłowych
  • przyjmowanie i wydawaniu towaru z magazynu
  • dbałości o właściwe składowanie materiałów i narzędzi pracy

Wymagania

  • masz min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • masz uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych
  • dokładność i operatywność to Twoje cechy

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pakiet benefitów
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Administratorem danych osobowych jest HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Development Studio 86-200 Chełmno Grudziądzka 34, NIP: 8751478433 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Chełmża pow. toruński, Kujawsko-Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (19 dni)