Magazynier/ka

Grupa Progres

Magazynier

Umowa o pracę

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem, która wspiera przedsiębiorstwa i pracowników na terenie całej Polski, oferując nowoczesne usługi HR. Już od kilkunastu lat skutecznie pomagamy znaleźć miejsca pracy u sprawdzonych pracodawców. Dajemy możliwość rozwoju, budowania własnych ścieżek kariery i kształcenia kompetencji. Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy!
Aktualnie dla naszego Klienta LPP Fulfillment Center Podkarpacie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Opis stanowiska:
• kompletacja towaru,
• praca ze skanerem,
• rozładunek i załadunek towaru,
• Inne drobne prace o charakterze magazynowym.

Wymagania

• Wykształcenie min. Średnie,
• gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
• umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie ,
• Umowa o pracę bez okresu próbnego,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy,
• Praca w rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
• Opieka medyczna, karta sportowa i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
• Program rekomendacji pracowników,
• 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich
• Dobrą atmosferę.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerami 5088 oraz 11005.
Proszę o aplikowanie za linkiem:
Miejsce pracy
  • Trzebownisko pow. rzeszowski, Podkarpackie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)