Monter Pomp Ciepła

Sunday Polska

Budowlaniec

Umowa o pracę

O nas
Też uważasz, że warto walczyć o bardziej #eko świat? Przekonaj się, ile możesz zmienić, pracując w Sunday! Efekty naszej pracy cieszą zarówno nas, jak i ponad 22 000 zadowolonych Klientów.

Realizujmy wspólnie wielkie projekty! Dążymy do bycia TOP 1 w branży OZE, w której na ten moment zajmujemy zaszczytne drugie miejsce. W ciągu 6 lat z małej firmy, rozwinęliśmy się do organizacji, liczącej około 500 ekspertów! MOC zielonej energii od Sunday to już ponad 110MW. Słońce jest naszym paliwem.

Za co docenisz naszą firmę? Mamy nadzieję, że pokochasz pracę u nas i poczujesz się jak u siebie. Każdy dzień przepełniony jest z jednej strony profesjonalizmem, z drugiej dobrym humorem. Wierzymy, że razem osiągniemy więcej, dlatego możesz liczyć na wsparcie ze strony Managera oraz kolegów i koleżanek z zespołu.

Sprawdź nas, bo Sunday daje MOC! Aplikuj!

#WeGivePower

Twój zakres obowiązków:
- Montaż pomp ciepła
- Proste prace elektryczne - prace hydrauliczne i elektryczne związane z montażem pomp ciepła
- Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Nasze wymagania:
- Uprawnienia SEP
- Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę
- Mile widziane uprawnienia F-gaz

To oferujemy:
- Elastyczna forma współpracy – Umowa o pracę/zlecenie/B2B – Ty decydujesz.
- Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii
- Bezpieczne miejsce pracy w polskiej firmie będącej liderem na rynku OZE
- Terminowe wypłaty oraz stałe zlecenia
- Niezbędne narzędzia pracy oraz odzież
- Długofalową współpracę opartą na partnerstwie i wzajemnej pomocy

„Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Sunday Polska Sp. z o.o., ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydz. Gospodarczy NIP: 1182108501 | REGON: | KRS: 0000556702 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem rekrutacja malpa sundaypolska.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonamy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy przez okres 6 miesięcy od momentu zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 24 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Analizujemy kandydatów w systemie eRecruiter za pomocą różnych filtrów wyszukiwania i oceniamy ich pod kątem kwalifikacji, umiejętności oraz doświadczenia zawodowego do zajmowania określonego stanowiska pracy. Dokonujemy tego w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na wyszukiwaniu i grupowaniu kandydatów, którzy najlepiej pasują do określonego stanowiska pracy. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem rekrutacja malpa sundaypolska.pl Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Sunday Polska Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Sunday Polska Sp. z o.o., ul. Konstruktorska 13, 02-673 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Sunday Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)