Inspektor nadzoru inwestorskiego (w specjalności konstrukcyjno-budowlanej)

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

reprezentowanie inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej; przygotowanie założeń projektowych, wykonywanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich i STWiORB na potrzeby WAT; prowadzenie nadzorów inwestorskich; udział w opracowaniu programów funkcjonalno-użytkowych planowanych dokumentacji technicznych i robót budowlanych; udział w opracowaniu elaboratów rozliczeniowych zakończonych robót; przygotowanie korespondencji z wykonawcami w zakresie realizowanych umów na roboty; udział w pracach komisji przetargowej i wizjach lokalnych; znajomość i przestrzeganie w praktyce aktów normatywnych dotyczących realizacji robót danej specjalności.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (inżynierskie), znajomość ustawy prawo budowlane i znajomość przepisów branżowych, 3 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: reprezentowanie inwestora na budowie poprzez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami prawa oraz zasadami wiedzy technicznej; przygotowanie założeń projektowych, wykonywanie przedmiarów robót, kosztorysów inwestorskich i STWiORB na potrzeby WAT; prowadzenie nadzorów inwestorskich; udział w opracowaniu programów funkcjonalno-użytkowych planowanych dokumentacji technicznych i robót budowlanych; udział w opracowaniu elaboratów rozliczeniowych zakończonych robót; przygotowanie korespondencji z wykonawcami w zakresie realizowanych umów na roboty; udział w pracach komisji przetargowej i wizjach lokalnych; znajomość i przestrzeganie w praktyce aktów normatywnych dotyczących realizacji robót danej specjalności. [Zgłoszenia: marcin.gadomski@wat.edu.pl, telefonicznie: 261 837 131, osobiście]

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: *Wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (22 dni)