Programista .NET/.NET Developer

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Fortech Sp. z o.o. jest prężną (z kapitałem polskim) firmą software’ową.

Od 25 lat specjalizuje się w oprogramowaniu dla loterii, ale również dostarcza oprogramowanie na zamówienie.

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

  • udział w projektowaniu rozwiązania
  • budowa nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności platformy cyfrowej w architekturze mikroserwisowej, w technologiach .NET, Angular lub React
  • budowa nowych i utrzymanie istniejących funkcjonalności systemów kontrolnych klasy OLTP
  • tworzenie testów jednostkowych oraz udział w procesie testowania
  • praca w metodyce DevOps z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi CI/CD automatyzujących proces wytwórczy
  • (w szczególności GitHub Actions, Azure DevOps)
  • udział w ciągłym procesie usprawniania procesu wytwórczego wraz z wprowadzaniem nowych narzędzi do efektywnej pracy z chmurą obliczeniową (Microsoft Azure)

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego w zakresie IT lub pochodnym
  • doświadczenie w budowaniu systemów opartych o architekturę mikroserwisową w szczególności z wykorzystaniem komponentów w chmurze (mile widziane Microsoft Azure)
  • znajomość C# oraz technologii .NET 5+
  • znajomość zagadnień konteneryzacji oraz technologii Docker
  • znajomość VisualStudio
  • umiejętność pracy z GitHub
  • chęć do poznawania nowych narzędzi i technologii

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość technologii DAPR, Angular, React, Apache Kafka
  • znajomość języków C++, CSS, JavaScript, TypeScript
  • znajomość platformy chmurowej Microsoft Azure oraz narzędzi Azure DevOps

Oferujemy

  • pracę na pełny etat - umowa na czas nieokreślony
  • pracę z nowoczesnymi technologiami, w stale usprawnianym
  • i automatyzowanym procesie wytwórczym zgodnie z metodyką DevOps z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi CI/CD
  • karta Multisport oraz prywatne ubezpieczenie zdrowotne
  • udział w ciekawych projektach z realnym wpływem na docelowy kształt rozwiązań
  • elastyczną pracę w dobrej atmosferze
  • szybki i ciągły rozwój merytoryczny i osobisty
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fortech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Fortech Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FORTECH Sp. z o.o. 00-828 Warszawa Al.Jana Pawła II 11 lok.1020, NIP: 5261015606 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Wynagrodzenie
  • 8 000 - 12 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (13 dni)