Export Manager - język niemiecki (branża budowlana) - praca zdalna

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Specjalista ds. importu i eksportu

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest jedna z największych Polskich firm produkcyjnych z branży budowlanej z przychodami pow. 1 miliarda PLN
W związku z wyjściem na rynki Europy Zachodniej, szukamy osoby na stanowisko

Export Manager - język niemiecki (branża budowlana)

PRACA ZDALNA

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa nowych klientów na powierzonym obszarze – region DACH (Niemcy / Austria / Szwajcaria) - głównie dystrybutorzy + sieci DYI
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami
  • szkolenie klientów: technicznie, handlowe
  • realizowanie planów sprzedaży, sporządzanie raportów
  • analiza rynku i monitorowanie konkurencji
  • uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego : C1
  • doświadczenie w sprzedaży do sieci dystrybucyjnej w jednej z kategorii : stolarka okienna, drzwi, dachy - wraz z aktywnymi kontaktami, min 2 lata
  • gotowość do podróży służbowych (min 1 x w miesiącu)
  • prawo jazdy kat B
  • samodzielność, proaktywne podejście

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia : podstawa : otwartość na oczekiwania kandydata (możliwa forma B2B lub umowa o pracę) + prowizja : bez górnego limitu, od każdego sprzedanego produktu przez stworzoną sieć partnerów na podległym terenie : firma dopiero wchodzi na dany rynek - możliwość zbudowania swojej trwałej i bardzo profitowej pozycji w firmie
  • po okresie przeszkolenia w firmie możliwość pracy w całości zdalnej + wyjazdy do Niemiec
  • samochód służbowy klasy średniej wyższej (Passat/Superb)
  • niezbędne narzędzia pracy + pokrywanie kosztów związanych z przejazdami, zakwaterowaniem, hotelami
  • karta kredytowa służbowa na pokrywanie wydatków związanych z kosztami reprezentacyjnymi
  • bardzo dużą samodzielność i rozpoznawalną markę
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (9 dni)