Pracownik produkcji operator linii produkcyjnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.07.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Największym kapitałem naszej firmy są Pracownicy. Szanujemy ich godność i uznajemy ich zasługi. Zapewniamy równe szanse zatrudnienia, rozwoju i awansu. Cenimy wkład poszczególnych osób w sukces firmy a sukces firmy to sukces każdego naszego pracownika.

Jeżeli cenisz stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze pracy i z zaangażowaniem oddajesz się nowym zadaniom dołącz do naszego zespołu!

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Poszukujemy pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z zaangażowaniem, są otwarci na zmiany, potrafią współpracować z innymi i aktywnie szukają nowych rozwiązań.

Zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń przemysłowych,
  • utrzymanie ciągłości produkcji,
  • stosowanie przyjętych norm produkcyjnych i jakościowych,
  • utrzymanie porządku w obszarze pracy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe lub średnie techniczne,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy i święta),
  • preferowani mężczyźni,
  • umiejętności obsługi urządzeń produkcyjnych,
  • nastawienie na pracę zespołową.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • fachowe szkolenie uwzględniające zakres obowiązków,
  • nowoczesny park maszynowy umożliwiający rozwój zawodowy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premii i dodatków,
  • paczki świąteczne.
  • Administratorem danych osobowych jest DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna 42-520 Dąbrowa Górnicza Chemiczna 6, NIP: 6292069696. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
Miejsce pracy
  • Dąbrowa Górnicza
Opublikowana
Wygasła (14 dni)