Analityk biznesowy w dziale marketingu z niepełnosprawnością

InnoThink

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Dla Klienta z branży produkcyjnej w branży FMCG (artykuły spożywcze), poszukujemy pracowników do działu analiz w systemie pracy zdalnej.
Praca dla osób z niepełnosprawnością w formule pracy zdalnej

Twój Zakres Obowiązków:

 Analiza raportów sprzedażowych dostarczonych przez pracodawcę
 Przygotowywanie analiz wspomagających decyzje marketingowe oraz sprzedażowe
 Eksploracja danych w celu poszukiwania istotnych zależności statystycznych
 Udział w testowaniu procesów biznesowych
 Zauważenie i odnotowanie głównych tendencji rynkowych
 Opracowywanie rekomendacji na podstawie danych uzyskanych z narzędzi do analiz danych
 Wykonywanie analiz procesów biznesowych

Nasze wymagania:

 Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
 Bardzo zaawansowana znajomość Excel
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
 Umiejętność tworzenia dokumentacji biznesowej i projektowej
 Doświadczenie w pracy w dziale marketingu
 Zdolności analitycznego myślenia
 Nastawienie na rozwój i zdobywanie wiedzy branżowej
 Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole oraz w formie pracy zdalnej
 Znajomość obsługi MS Office

Co oferujemy:

 Pakiet profesjonalnych szkoleń rozwojowych oraz produktowych
 Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Niezbędny sprzęt do pracy laptop / telefon
 Praca w systemie pracy zdalnej
 Oferta dotyczy pracy na stałe

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)