Pracownik biurowy, kadr, płac- Skórzewo - Poznań 1/2 etatu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

CEL to nie tylko wynajem, sprzedaż i serwis kamperów. Posiadamy sieć stacji paliw i stacje kontroli pojazdów. U nas zatankujesz pojazd, zrobisz przeglad, badanie techniczne i umyjesz pojazd, a co najważniejsze wynajmiesz kampera na wakacje!

Firma handlowa poszukuje pracownika ze znajomością kadr, płac i programów firmy Insert.

Zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa, administracyjna i płacowa

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi programów firmy Insert
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Umowa o pracę

• Stabilną pracę

• Bardzo dobre warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na e-mail podany w ogłoszeniu

ksiegowosc(małpka)stacjacel.pl

  • Administratorem danych osobowych jest P.H.U. Maciej Kaczmarek 60-185 Skórzewo Malwowa 152, NIP: 7792127405. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez P.H.U. Maciej Kaczmarek 60-185 Skórzewo Malwowa 152, NIP: 7792127405 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Skórzewo pow. poznański, Wielkopolskie
Opublikowana
Wygasła (16 dni)