Senior Accountant

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem. CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi (VAT, CIT) oraz obowiązującymi ustawami.
  • Odpowiedzialność za terminowe składanie wymaganych deklaracji podatkowych oraz sporządzanie sprowozdań finansowych.
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku.
  • Przygotowywanie kompleksowych raportów finansowych zgodnie ze standardami IFRS (miesięcznie, kwartalnie oraz rocznie).
  • Dostarczanie kluczowych danych finansowych umożliwiających podejmowanie decyzji na szczeblu kierowniczym.
  • Zapewnienie wdrożenia oraz zrozumienia polityk oraz procedur finansowych zgodnie z lokalnymi przepisami oraz zasadami firmy.
  • Współpraca z wewnętrznymi I zewnętrznymi audytorami.
  • Odgrywanie wiodącej roli w ograniczeniu ryzyka podatkowego.
  • Współpraca z Shared Service Centre oraz radcami podatkowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, ekonomii lub finansów
  • Minimum 5 lat doświadczenia w ksiegowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym
  • Umiejętności analityczne Wysoka motywacja, dbałość o szczegóły jednocześnie pamietajac o szerszej perspektywie
  • Gotowość do kwestionowania status quo oraz proponowania zmian i usprawnień procesów ksiegowych
  • Zrozumienie jak procesy operacyjne przekładają się na dane finansowe
  • Silnie rozwiniete umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość progarmów: MS Office, w szczególności Excel, oraz systemu ERP (Oracle)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Możliwość pracy zdalnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie opłacane przez Pracodawcę
  • Karta sportowa
  • Możliwość rozwoju osobistego I rozwijanie kariery w ramach CEVA Logistics
Dodatki do urlopu
Dodatkowe ubezpieczenie
Dofinansowanie do nauki języka obcego
Program poleceń pracowników
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Szkolenia, kursy, konferencje
Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest:
    CEVA Logistics Poland Sp. z o.o., ul. Sukiennicza 7, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-15-71-905
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

    As a global organization, and as part of the CMA CGM Group, diversity is critical to our business success; only when we can reflect the cultures, languages, behaviors and local knowledge of our customers, we can succeed. By employing people with different experiences and abilities, we expand our knowledge and increase our creativity and innovation.

    Please note:  Legitimate CEVA Logistics recruitment processes include communication with candidates through recognized professional networks, such as LinkedIn or via an official company email address: firstname.lastname@cevalogistics.com. We recommend that you do not respond to unsolicited business propositions and/or offers from people with whom you are unfamiliar.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:CEVA Logistics Poland Sp. z o.o., ul. Sukiennicza 7, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 547-15-71-905zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasła (16 dni)