Informatyk

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Informatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zakres obowiązków

wsparcie użytkowników systemów IT na miejscu i zdalnie,

diagnostyka i rozwiązywanie problemów na stacjach roboczych,

instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania,

administracja infrastrukturą informatyczną w firmie,

bieżące utrzymanie systemów operacyjnych oraz opieka nad sprzętem IT,

udział w tworzeniu firmowej bazy wiedzy,

udział w przedsięwzięciach optymalizacyjnych oraz działaniach ciągle podnoszących jakość usług IT świadczonych użytkownikom,

współpraca z zewnętrznym dostawcą usług IT,

nadzorowanie wdrożenia nowych elementów infrastruktury,

samodzielne prowadzenie projektów i raportowanie do CTO firmy.

Wymagania

umiejętność poszukiwania rozwiązań oraz szybkiego diagnozowania oraz rozwiazywania problemów,

praktyczna znajomość MS Office 365,

znajomość podstaw administracji MS Active Directory oraz Microsoft 365, podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz obsługi zagadnień sieciowych oraz internetowych,

dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

praktyczna znajomość MS PowerApps będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat,

atrakcyjne wynagrodzenie od 6.000 zł brutto,

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,.

  • Administratorem danych osobowych jest Level Work 03-543 Warszawa Barkocińska 6, NIP: 5242842797. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Marki pow. wołomiński, Mazowieckie
Wynagrodzenie
  • 6 000 - 8 000 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (15 dni)