Brygadzista z językiem niemieckim w branży stalowej

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

   Firma INDMONT została założona w roku 2008. Jej główna siedziba znajduje się w Krakowie. Firma posiada ponadto oddział terenowy w Koninie. Od wielu lat przedsiębiorstwo specjalizuje się w świadczeniu usług montażowych na rzecz przemysłu ciężkiego przede wszystkim na terenie Niemiec jak również w innych krajach Unii Europejskiej.

INDMONT kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość świadczonych usług, terminowość oraz  przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy.

Brygadzista z j. niemieckim w branży stalowej - Niemcy

Zakres obowiązków

  • koordynacja prac zespołu i konsultacje na budowie z niemieckim kierownikiem
  • praca z rysunkiem technicznym i izometrycznym
  • praca fizyczna i nadzór nad pracami montażowymi
  • dokuemntacja dla biura, prowadzenie ewidencji czasu pracy ekipy

Wymagania

  • doświadczenie w branży Stahlbau, Rohrbau, Industriemaschinen, Schweißarbeit in der Werkstatt
  • dobry j. niemiecki w mowie i piśmie
  • doświadczenie na stanowisku prowadzącego przynajmniej w jednej z branż
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • obsługa komputera, znajomość pakietu Office
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • niemieckie ubezpieczenie społeczne ( AOK Niedersachsen )
  • samochód służbowy do dyspozycji
  • zakwaterowanie na czas trwania projektu
  • uposażenie, ubranie BHP, sprzęt biurowy
  • pomoc w sprawach kadrowych i socjalnych
  • pracę z doświadczonym zespołem
  • długoterminowe projekty
  • rotacja do uzgodnienia
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • Wynagrodzenie: 6 000 euro /mc brutto
  • Administratorem danych osobowych jest INDMONT SP. Z O.O. SP.K. 31-423 Kraków Na Barciach 6, NIP: 9452156805. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez INDMONT SP. Z O.O. SP.K. 31-423 Kraków Na Barciach 6, NIP: 9452156805 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (dzisiaj)