Specjalista ds. finansowania-Trzciana

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1991 roku jako przedsiębiorstwo oferujące głównie usługi transportowe.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji pojazdu począwszy od przygotowania specyfikacji pojazdu, poprzez ofertę finansowania i ubezpieczenia, na kompletnej obsłudze serwisowej skończywszy.

Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Mamy autoryzację na sprzedaż i serwis samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych

i budowlanych, autokarów, specjalistycznych zabudów, samochodów dostawczych.

W skład Grupy Wanicki wchodzą marki DAF, Tatra, John Deere, Irizar, Yanmar, Geesinknorba, Lamberet, Isuzu, Piaggio, Pöttinger, Kramer.

Działamy na terenie województw: małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego.

Aktualnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. finansowania

Miejsce pracy: Trzciana k. Rzeszowa

Zakres obowiązków

  • realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych,
  • inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami oraz partnerami firmy,
  • budowanie własnego portfela klientów biznesowych oraz zarządzanie relacjami z klientami,
  • identyfikowanie potrzeb inwestycyjnych klientów, negocjowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • profesjonalne doradztwo w zakresie finansowania potrzeb klienta za pomocą leasingu, kredytu.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży dla klienta biznesowego w branży leasingowej, finansowej,
  • wysoka motywacja do działania i osiągania wyników,
  • umiejętność budowania relacji z klientem,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • wykształcenie min. średnie,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

· rekrutację zdalną,

· zatrudnienie w renomowanej firmie na rynku na podstawie umowy o pracę/działalności gospodarczej,

· wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników,

· narzędzia do realizowania celów sprzedażowych: laptop, telefon komórkowy,

· kompleksowy system szkoleń produktowych i sprzedażowych,

· prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,

· wszelkie niezbędne narzędzia do komfortowego wykonywania zadań zawodowych,

· pełen zakres szkoleń.

  • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o. Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm

  • Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (16 dni)