OPERATOR TOKARKI CNC

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.07.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Firma ELMAR funkcjonuje na rynku obróbki metali od 28 lat.

Poszukujemy do naszego zespołu Operatorów Tokarek CNC ze sterowaniem Sinumerik 828.

Zakres obowiązków

  • Obsługa tokarek CNC
  • Kontrola pracy maszyny oraz jej bieżących parametrów
  • Praca z rysunkiem technicznym
  • Odpowiedni dobór sposobu mocowania na CNC
  • Wymiana, uzbrajanie i ustawianie narzędzi – Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego narzędzi
  • Dbanie o jakość, jak i efektywność produkcji

Wymagania

  • Dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność jego interpretacji
  • Doświadczenie przy pracy z oprogramowaniem Sinumerik lub możliwe przyuczenie
  • Posiadanie podstawowych wiadomości o obróbce skrawaniem oraz niezbędnych do tego celu narzędziach
  • Biegłość w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie oraz motywacja do pracy
  • Wykształcenie techniczne
  • Chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat - praca na 1 zmianę
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Program grupowego ubezpieczenia na życie
  • Wymiar pracy: pełny etat
  • Typ umowy: umowa o pracę

  • Administratorem danych osobowych jest ELMAR ZBIGNIEW SKALIK SP. J. 26-615 Radom ENERGETYKÓW 16, NIP: 7962971124. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ELMAR ZBIGNIEW SKALIK SP. J. 26-615 Radom ENERGETYKÓW 16, NIP: 7962971124 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Radom
Opublikowana
Wygasła (20 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.