Specjalista ds. Obsługi Klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.07.2022
Roman Ładniak

Handlowiec, Doradca

Umowa o pracę

Ubezpieczenia to produkt, który zapewnia nam komfort psychiczny i poczucie bezpieczeństwa. Praca z nim to wyzwanie dla osób przedsiębiorczych i nastawionych na realizację celów.

Nasz zawód poza wiedzą ekspercką z zakresu produktów, opiera się przede wszystkim na poczuciu misji i relacjach międzyludzkich – rozmowie, słuchaniu, zrozumieniu potrzeb.

Poszukujemy osób na stanowisko – Specjalista ds. Obsługi Klienta.

Zadania kandydata:
• obsługa klientów w zakresie produktów i usług finansowych,
• pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad aktualnymi klientami oraz opieka posprzedażowa,
• doradztwo i budowanie długofalowych relacji z Klientami.

Wymagania

• min. wykształcenie średnie,
• zaświadczenie o niekaralności,
• biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy

• liczne ścieżki rozwoju oraz pakiety profesjonalnych szkoleń i wyjazdów szkoleniowych,
• elastyczny czas pracy (dzięki temu możesz łączyć pracę np. ze swoim hobby lub z opieką nad dziećmi),
• pracę w oparciu o kontrakt b2b – sam(a) jesteś swoim szefem,
• atrakcyjne zarobki adekwatne do osiąganych wyników oraz premie sprzedażowe,
• wsparcie managera oraz innych ekspertów we wszystkich działaniach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Miejsce pracy
  • Poznań
Opublikowana
Wygasła (29 dni)