Animator do pracy z seniorami w Rezydencji Marianna

Orpea

Opiekun

Umowa zlecenie

Praca od zaraz

Do pracy w Rezydencji MARIANNA, ORPEA POLSKA SP. Z O.O. poszukujemy osób na stanowisko:

ANIMATOR

Miejsce pracy: Trasa Lubelska 13, Majdan gm. wiązowna

Zakres obowiązków:
-prowadzenie zajęć z zakresu animacji – organizowanie czasu wolnego osobom starszym
-współpraca z terapeutą zajęciowym
-odpowiedzialność za wykonywaną pracę na stanowisku

Nasze oczekiwania:

-kreatywność
-wysoka kultura osobista
-sumienność
- zaangażowanie

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w nowoczesnym ośrodku opieki długoterminowej i elastyczne godziny pracy – 120h w miesiącu
-pracę w miłej atmosferze
-pracę od zaraz

KONTAKT: @

Dane osobowe, zamieszczone w zgłoszeniu (CV, listy motywacyjne itp.) będą wykorzystywane przez ORPEA Polska Sp. z o. o. (Administratora) na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz w ramach przyszłych rekrutacji. Podanie danych osobowych w zakresie określonym przepisami prawa (w tym Kodeksu pracy i aktów wykonawczych) jest dobrowolne, ale konieczne dla przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga zgody, którą kandydat wyraża przez przesłanie zgłoszenia. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystania danych osobowych znajdują się na stronie .
Miejsce pracy
  • Wiązowna pow. otwocki, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)