Firma budowlana zatrudni Inżyniera Budowy

ABID

Budowlaniec

Umowa o pracę

OPIS
Firma budowlana ABiD z Łodzi zatrudni osobę na stanowisko Inżyniera Budowy

Wymagania

Ø wykształcenie wyższe / minimum techniczne budowlane (lub studenci Wydziału Budownictwa)

Ø prawo jazdy kat. B

Ø znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego

Zakres obowiązków:

przygotowanie i organizacja budowy
nadzorowanie prowadzonych prac budowlanych zgodnie z harmonogramem
nadzór i koordynacja pracowników i podwykonawców
raportowanie do przełożonego o postępie prac na inwestycji
prowadzenie dokumentów budowy zgodnie z Prawem Budowlanym
udział w naradach związanych z realizacją budowy.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i wykonywanych zadań

- możliwość rozwoju zawodowego u generalnego wykonawcy inwestycji

- przyjazną atmosferę pracy

- pracę w młodym dynamicznym zespole

- udział w ciekawych inwestycjach na terenie miasta Łodzi.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie cv na adres @
Miejsce pracy
  • Łódź
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)