Główny specjalista w Wydziale Inwestycji, Remontów i Obsługi Technicznej, Biuro Administracyjno-Fina

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.07.2022
Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

Ministerstwo zajmuje trzy budynki „A”, „B” i „C” o następujących uwarunkowaniach technicznych:
• węzeł sanitarny przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością w budynku ”B” (parter) oraz w budynku „A” (dostęp przy pomocy osób trzecich)
• wejście do budynków przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością
• szerokość drzwi i ciągi komunikacyjne w budynkach przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością
• windy dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością
• brak podjazdu dla osób z niepełnosprawnością na wysoki parter w budynku A, na którym usytuowana jest jedna z sal konferencyjnych

Inne warunki, dotyczące charakteru stanowiska pracy:
- praca przy komputerze oraz/lub przy użyciu urządzeń biurowych: fax, ksero, skaner

- praca w terenie

- permanentna obsługa klientów zewnętrznych

- praca na wysokościach powyżej 3 m.

Rekrutacja zdalna (cały proces, od aplikowania do rozmowy kwalifikacyjnej, jest prowadzony zdalnie, bez wychodzenia z domu)

  • Gromadzi i ewidencjonuje dokumentację techniczną i projektową w zakresie realizowanych inwestycji budowlanych, remontów oraz bieżącej konserwacji.
  • Przygotowuje i koordynuje realizację prac bieżącej konserwacji, zadań remontowych oraz zadań inwestycyjnych.
  • Wykonuje okresowe kontrole stanu technicznego budynków (półroczne, roczne, 5-letnie) realizowane przez uprawnione podmioty, wynikające z przepisów prawa budowlanego.
  • Uczestniczy w planowaniu wydatków oraz przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w zakresie rozeznań rynku oraz postępowań przetargowych
  • Uczestniczy w planowaniu wieloletniego i rocznego planu inwestycji budowlanych i remontów.
  • Sprawdza i sporządza opisy merytoryczne faktur dotyczące usług w zakresie wydatków inwestycyjnych, remontowych i bieżącej konserwacji.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe w zakresie budownictwa lub inżynierii środowiska
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w administracji publicznej
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość prawa zamówień publicznych
  • Znajomość ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami
  • Umiejętność organizacji pracy i zorientowanie na osiąganie celów
  • Skuteczna komunikacja.
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • dogodną lokalizację
  • klimatyzowane pokoje
  • elastyczny czas pracy - rozpoczynanie pracy w godz. 7.00 - 10.00
  • owocowe wtorki
  • dodatkowe wynagrodzenie tzw. „trzynastka”, dodatek za wysługę lat, bogaty pakiet szkoleń, refundację nauki języka i studiów podyplomowych
  • pakiet socjalny: dofinansowanie wypoczynku i kart sportowych, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach
  • możliwość wykupienia w preferencyjnej cenie pakietu medycznego, polisy na życie i zniżkowej legitymacji PKP
  • udogodnienia dla rowerzystów - stojaki na rowery na terenie ministerstwa, prysznic
Miejsce pracy
  • Warszawa
  • Praca zdalna
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.