Grafik

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

SIGNSYSTEM.SC Robert Bagniewski

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik komputerowy

Miejsce Pracy: Michałowice/Warszawa

Zakres obowiązków

Zakres obowiązków:

- Projektowanie reklam.

- Przygotowanie plików do druku.

- Obsługa plotera tnącego.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość programu Corel i Photoshop

- Doświadczenie w pracy w firmie reklamowej mile widziane

Oferujemy

- Pracę w miłym zespole.

- Możliwość rozwoju w rozwijającej się firmie.

  • Administratorem danych osobowych jest Signsystem s.c. D. Bagniewska R. Bagniewski 05-816 Michałowice Al. Jerozlimskie, 275, NIP: 5223015567. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Signsystem s.c. D. Bagniewska R. Bagniewski 05-816 Michałowice Al. Jerozlimskie, 275, NIP: 5223015567 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Michałowice pow. kłodzki, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (23 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.