Technik dentystyczny praca Berlin

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Technik

Umowa o pracę

Część etatu

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Laboratorium dentystyczne Rübeling+Klar w Berlinie jest motorem innowacji w dziedzinie nowoczesnych technologii produkcji wysokiej jakości protez dentystycznych.

Nasza rodzina Rübeling+Klar stawia na kompetencje, motywacje i pasje w centrum swojej działalności zawodowej.Nasze cele realizujemy z jasnością i determinacją.

W celu poszerzenia naszego zespołu poszukujemy Techników dentystycznych (m/k/d) do naszego laboratorium pracujacego w zakresie protetyki / metalu szlachetnego i ceramiki.

Zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa aparatów ortodontycznych oraz protez zębowych
  • ścisła współpraca ze stomatologiem
  • ocena stanu technicznego naprawianych aparatów i protez stomatologicznych

Wymagania

  • ukończone wykształcenie w zawodzie technika dentystycznego (m/k/d)
  • (pierwsze) doświadczenie i wiedza w dziedzinie technologii dentystycznych
  • niezależny tryb pracy, umiejetność pracy w zespole i niezawodność
  • satysfakcja z pracy i zaangażowanie

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bezterminowa umowa o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • możliwosci doskonalenia zawodowego
  • zniżki dla pracowników
  • lekarz firmowy/system zarządzania zdrowiem
  • stołówka z całodziennym wyżywieniem oraz dofinansowanie posiłków przez pracodawcę
  • imprezy pracownicze
  • nowoczesne, klimatyzowane miejsce pracy
  • bardzo dobre połączenia komunikacyjne i miejsca parkingowe dla osób spoza Berlina: mieszkania na start

Jeśli Państwa profil spełnia nasze wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: bewerbung@ruebeling-klar.de

Osoba kontaktowa: pani Anett Wiechmann

  • Administratorem danych osobowych jest Markisches MedienHaus GmbH & Co. KG 15230 Frankfurt (Oder) Kellenspring 6, NIP: DE139002424. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasła (23 dni)