Pomocnik produkcji ryb

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

MGsolutions MGJJ Sp. z o. o.  Sp. k.

MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k. - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

POMOCNIK PRODUKCJI RYB, 14 EUR/h

(mile widziane również pary)

Miejsce pracy: Hamburg (Niemcy)

ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ORAZ DOŚWIADCZENIE

NIE SĄ WYMAGANE (!)

Zakres obowiązków

  • Proste i powtarzalne prace na produkcji ryb, np. śledzi
  • Filetowanie i obróbka ryb
  • Pakowanie oraz ważenie produktów
  • Roznoszenie produktów w obrębie hali produkcyjnej i magazynu
  • Kontrola jakości
  • Inne prace pomocnicze

Wymagania

  • Oferta kierowana do osób / par mobilnych (samochód niezbędny w celach dojazdów z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy)
  • Doświadczenie ani znajomość języka nie są wymagane
  • Mile widziane pary/ grupy (!)

Oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat (gwarantowana ilość godzin!) - oferta na dłuższy okres czasu (nie jest to oferta tylko sezonowa lub przedświąteczna!)
  • Praca od pon. do pt. (praca w systemie 1-zmianowym), czasami w sezonie możliwa dodatkowa praca w sobotę lub nadgodziny w tyg.
  • Wysokie i stabilne wynagrodzenie: 14,00 EUR/godz. + dodatki
  • Zakwaterowanie w pełni umeblowane z darmowym Internetem w pobliżu miejsca pracy
  • Miesięczne zarobki na rękę na poziomie: od min. 1.500 do 1.800 EUR (netto)
  • Płatne dni świąteczne wolne od pracy i wypadające w tyg. pracy
  • Odzież oraz obuwie robocze zapewnia Pracodawca
  • Agencja nie stosuje tzw. Arbeitszeitkonto, zatem wszystkie wypracowane godziny i dodatki są rozliczane i wypłacane Pracownikowi na bieżąco!
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dodatki do urlopu
Dodatki świąteczne
Dodatkowe ubezpieczenie
Karnety na siłownię
Nowoczesne biuro
Owoce w pracy
Parking
Pracownicze Plany Kapitałowe
Prywatna opieka lekarska
Przyjazna atmosfera
Spotkania integracyjne
Stabilne warunki zatrudnienia
Stołówka pracownicza
System premiowy
Szkolenia, kursy, konferencje
Służbowy laptop
Służbowy samochód
Służbowy telefon
Ubezpieczenie grupowe
Zapewniony transport lub dopłata do dojazdów
Świeża kawa z ekspresu
Miejsce pracy
  • Niemcy
Wynagrodzenie
  • 11 000 - 12 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasła (16 dni)