Nauczyciel Edukacji Przedszkolnej

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Międzykulturowe Przedszkole TEQUESTA Warszawa, naszą misją jest zapewnienie optymalnych warunków do rozwijania własnej osobowości Dzieci, zaspokajanie Ich potrzeb, wspieranie w rozwijaniu zdolności i zainteresowań.

Przedszkole dwujęzyczne - językowe Tequesta Warszawa to także misja wspierania Rodziny w procesie wychowania młodego pokolenia, stwarzanie atmosfery akceptacji, wzajemnego zaufania i bezpieczeństwa, w której Dziecko bawi się, uczy, nabywa umiejętności wzbogacające jego osobowość i pobudza swoją aktywność wobec otaczającego Go świata.

Międzynarodowe Niepubliczne Przedszkole zlokalizowane na Warszawskiej Białołęce zatrudni nauczyciela edukacji przedszkolnej.

Zakres obowiązków

  • przygotowanie roczne/miesięczne/tygodniowe planu pracy, konspektów codziennych zajęć
  • prowadzenie dokumentacji przedszkolnej w postaci min. dziennika zajęć
  • prowadzenie dokumentacji i cykliczne obserwacje każdego dziecka
  • przygotowanie programu indywidualnej pracy z dzieckiem tj. między innymi wspomaganie i korygowanie rozwoju dziecka ze zróżnicowanymi potrzebami edukacyjnymi
  • przeprowadzanie i dokumentowanie diagnozy dojrzałości szkolnej dzieci sześcioletnich
  • organizowanie wydarzenia z życia przedszkola tj. wycieczki, imprezy okolicznościowych (dni Babci, Dziadka, Mamy, Taty, Dziecka, jasełka itp.), teatrzyki itp.
  • zapewnienie bezpiecznych, konstruktywnych, kreatywnych, wartościowych i ciekawych dla dziecka warunki do wszechstronnego rozwoju
  • dbanie o dobrą współpracę z Rodzicami poprzez m.in. organizowanie zebrań (wraz z harmonogramem i sprawozdaniem z każdego zebrania) lub innych spotkań oraz bieżący, codzienny kontakt
  • współpraca ze specjalistami takimi jak psycholog, logopeda, terapeuta i innymi, z których pomocy dziecko korzysta
  • uczestnictwo w Radach Pedagogicznych
  • awans zawodowy. Samodoskonalenie, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania stopni: nauczyciel kontraktowy, mianowany, dyplomowany
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Wymagania

  • wykształcenie wyższe z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej
  • zaangażowanie i pasja
  • kreatywność
  • chęć rozwoju osobistego
  • miłość do zawodu
  • specjalne wymagania - książeczka sanepidowska

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość pracy w zgranych zespołach nauczycieli polskojęzycznych i anglojęzycznych
  • szkolenia i rozwój zawodowy
  • możliwość awansu zawodowego
  • możliwość pracy w nurcie pozytywnej dyscypliny
  • praca zmianowa

Chętne osoby prosimy o kontakt 603 919 094

  • Administratorem danych osobowych jest INTERNATIONAL EDUCATION ANNA I KRZYSZTOF TRACZYŃSCY SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA 02-654 Warszawa Przejazd 2, NIP: 5213635771. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (15 dni)