Samodzielna Księgowa/y - pełna księgowość

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 27.07.2022

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Kancelaria Podatkowa TaxQuatro Sp. z o. o.

Obecnie poszukujemy kandydatów do Działu Usług Księgowych:

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Zakres obowiązków

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość)
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego
  • uzgadnianie rozrachunków
  • komunikacja z klientem
  • komunikacja z US, GUS

Wymagania

  • znajomość programów Excel, Word,
  • mile widziana znajomość oprogramowania Rewizor, CDN
  • znajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości
  • wiedza z zakresu podatku VAT, PIT, CIT
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie,

• zatrudnienie w rozwijającej się firmie,

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez finansowanie szkoleń,

  • Administratorem danych osobowych jest KANCELARIA PODATKOWA TAXQUATRO sp. z o.o. 42-216 Częstochowa Iglasta 2/4/1, NIP: 9492204410. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Częstochowa
Opublikowana
Wygasła (18 dni)