Księgowa do biura rachunkowego

Biuro Rachunkowe

Księgowy

Umowa o pracę

Poszukuję księgowej z doświadczeniem lub emerytowanej księgowej do pomocy w prowadzeniu biura rachunkowego na terenie Lublina.
Oczekiwania:
• umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
• zorientowanie na Klienta,
• samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w
wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• znajomość MS Office (w tym znajomość Excela)
• umiejętność prowadzenia uproszczonej oraz pełnej księgowości.
• mile w widziana znajomość przepisów kadrowo-płacowych oraz ZUS.
Zakres obowiązków:
• księgowanie oraz kontrola transakcji księgowych, uzgadnianie sald
kont i sporządzanie raportów,
• pomoc w prowadzeniu biura rachunkowego,
• kalkulacja i sporządzanie rozliczeń z tytułu podatku dochodowego od
osób prawnych, fizycznych, podatku od towarów i usług oraz innych
podatków i opłat,
• sporządzanie deklaracji,
• kontrolowanie zgodności prowadzonych rozliczeń podatkowych z
obowiązującymi przepisami prawa,
• sporządzanie sprawozdań finansowych i kompletowanie
dokumentacji roboczej,
• dbałość o planowe wykonywanie zleceń, dotrzymywanie terminów
podanych przez Klienta,
• uczestniczenie w spotkaniach i konsultacjach z Klientami oraz
utrzymywanie kontaktów z Klientem w trakcie realizacji zleceń,
• identyfikacja zagrożeń występujących u Klienta,
Forma umowy do uzgodnienia.
Wymiar czasu pracy: ½ etatu na początek.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń przez formularz Lento.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit.a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dn. 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"
Miejsce pracy
  • Lublin
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)