Starszy specjalista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- SPRAWOWANIE NADZORU TECHNICZNEGO NAD BUDOWLAMI HYDROTECHNICZNYMI ZNAJDUJĄCYMI SIĘ W TRWAŁYM ZARZĄDZIE
- UCZESTNICZENIE W ODBIORACH CZĘŚCIOWYCH I KOŃCOWYCH ROBÓT BUDOWLANYCH
- PODEJMOWANIE SYSTEMOWYCH DZIAŁAŃ ZGODNYCH Z WYMOGAMI PRAWA I PRZEPISAMI RESORTOWYMI, OBEJMUJĄCYCH UTRZYMANIE NA ODPOWIEDNIM POZIOMIE TECHNICZNYM BUDOWLI HYDROTECHNICZNYCH
- NADZOROWANIE TERMINOWEGO WYKONYWANIA PRZEGLĄDÓW OKRESOWYCH, POMIARÓW, PRÓB I BADAŃ, REALIZOWANYCH PRZEZ ADMINISTRATORÓW
- WSPÓŁPRACA Z ADMINISTRATORAMI PRZY USTALANIU POTRZEB REMONTOWYCH W OPARCIU O DOKONANE KONTROLE I PRZEGLĄDY ORAZ PRZY OPRACOWYWANIU PLANU REMONTÓW, KONSERWACJI I NAPRAW, ROZBIÓREK I EKSPERTYZ ORAZ NADZÓR NAD ICH REALIZACJĄ
- OPINIOWANIE WNIOSKÓW INWESTYCYJNYCH I PROGRAMÓW ORGANIZACYJNO- UŻYTKOWYCH, DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, KOSZTORYSOWEJ ORAZ ORGANIZACYJNO- UŻYTKOWEJ DOTYCZĄCEJ KONSERWACJI, REMONTÓW I MODERNIZACJI OBEJMUJĄCYCH BUDOWLE HYDROTECHNICZNE

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ REDAGOWANIA PISM, DOBRA ZNAJOMOŚĆ MS OFFICE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU (wymagany staż - lata: 3), DOBRA ORGANIZACJA PRACY WŁASNEJ, UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ, BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI KOMPUTERA, SAMODZIELNE OPRACOWYWANIE DOKUMENTACJI
  • Inne wymagania: ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW BRANŻOWYCH, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW OGÓLNOWOJSKOWYCH- MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA BUDOWLANE W SPECJALNOŚCI HYDROTECHNICZNEJ BEZ OGRANICZEŃ DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU W SPECJALNOŚCI INŻYNIERYJNEJ HYDROTECHNICZNEJ MIN. 3 LATA, PRACA W JEDNOSTKACH I INSTYTUCJACH BUDŻETOWYCH - MILE WIDZIANA PREFEROWANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 010 do 5 600 PLN
  • Opis wynagrodzenia: WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONA OD STAŻU PRACY
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (22 dni)