Starszy specjalista

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

1. SPORZĄDZANIE WYCEN INWESTORSKICH, OPRACOWANIE PROGRAMÓW INWESTYCJI, OPRACOWANIE HARMONOGRAMÓW, PLANÓW REALIZACJI ZADAŃ,
2. PRZYGOTOWYWANIE, OPRACOWANIE I OCENA DOKUMENTÓW W CELU PRZYGOTOWYWANIA PROCEDUR PRZETARGOWYCH NA ZLECENIE PROGRAMÓW INWESTYCJI, PROGRAMÓW FUNKCJONALNO - UŻYTKOWYCH, DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH ORAZ INNYCH WYMAGANYCH PROCESEM INWESTYCYJNYM OPRACOWAŃ DOKUMENTACYJNYCH A TAKŻE ROBÓT BUDOWLANYCH,
3. ŚCISŁA WSPÓŁPRACA Z BIURAMI PROJEKTÓW LUB INNYMI PODMIOTAMI REALIZUJĄCYMI OPRACOWANIA DOKUMENTACYJNE LUB ROBOTY BUDOWLANE A TAKŻE Z UŻYTKOWNIKAMI, ADMINISTRATORAMI W ZAKRESIE PRZYDZIELONYCH ZADAŃ, RÓWNIEŻ W ZAKRESIE NADZORU AUTORSKIEGO,
4. OPINIOWANIE PROGRAMÓW INWESTYCJI, PROGRAMÓW FUNKCJONALNO - UŻYTKOWYCH, DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH ORAZ INNYCH WYMAGANYCH PROCESEM INWESTYCYJNYM OPRACOWAŃ DOKUMENTACYJNYCH, WERYFIKACJA WYMIENIONYCH OPRACOWAŃ W ZAKRESIE ZGODNOŚCI ICH WYKONANIA Z UMOWĄ ORAZ OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI,
5. ANALIZOWANIE PRZEBIEGU OPRACOWYWANIA DOKUMENTACYJNEGO ORAZ ROBÓT BUDOWLANYCH Z ZAKRESIE ICH TERMINOWOŚCI.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane
  • Uprawnienia: RZETELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, OBSŁUGA PODSTAWOWYCH PROGRAMÓW KOMPUTEROWYCH, ZNAJOMOŚĆ KODEKSU POSTĘPOWANIA ADMINISTRACYJNEGO, ZNAJOMOŚĆ ZAGADNIEŃ FORMALNO-PRAWNYCH ZWIĄZANYCH Z PROCESEM INWESTYCYJNYM, NORMA PRO, ZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PRAWA BUDOWLANEGO, SAMODZIELNOŚĆ, PAKIET MS OFFICE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH, ZNAJOMOŚĆ USTAWY PRAWO BUDOWLANE, ZNAJOMOŚĆ USTAWY ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH
  • Inne wymagania: WYMAGANE JEST DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE NA PODOBNYM STANOWISKU ZWIĄZANYM Z PROWADZENIEM PROCESU INWESTYCYJNEGO W ZAKRESIE REALIZACJI INWESTYCJI BUDOWLANYCH (BUDOWY, PRZEBUDOWY OBIEKTÓW BUDOWLANYCH), OBSŁUGĄ PROCESU INWESTYCYJNEGO POD WZGLĘDEM FORMALNYM I MERYTORYCZNYM - MINIMUM 3 LATA.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 6 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: WYSOKOŚĆ WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONA OD STAŻU PRACY
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (22 dni)