HR Rekruter

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022

Administrator IT

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Zostań częścią zespołu Juniorica!Jesteśmy Agencją Doradztwa Personalnego, która młodym talentom na studiach jak i po ukończeniu oferuje atrakcyjne miejsca pracy i ekscytujące zadania u znanych klientów z wrocławskiego regionu technologicznego. Wszyscy zaangażowani czerpią korzyści z tej koncepcji: nasi klienci mają dostęp do bardzo zaangażowanych młodych ludzi, którzy pracują specjalnie nad pomyślną realizacją swoich projektów, a nasze młode talenty zdobywają ważne kontakty i doświadczenie dla dalszego rozwoju zawodowego.Teraz chcemy dalej rozwijać się razem z Tobą!!Jak będzie wyglądał Twój dzień pracy?
  • Poprowadzisz procesy rekrutacyjne end to end;
  • W aktywny sposób pozyskasz kandydatów do pracy u nas i dla naszych klientów (Direct Search);
  • We współpracy z Account Managerem stworzysz kreatywne ogłoszenia o pracę i opracujesz skuteczne strategie rekrutacyjne, aby przyciągnąć odpowiednich kandydatów;
  • Prowadzisz rozmowy telefoniczne i rozmowy wideo;
  • Przekażesz naszym kandydatom wartości i zalety Juniorica oraz zapewniasz, że kontakt z nami jest dla nich pozytywnym doświadczeniem;

Wymagania

Czego od Ciebie wymagamy? - Ukończonych studiów I stopnia z ekonomii, psychologii lub podobnego kierunku; - Doświadczenia zawodowego zdobytego na podobnym stanowisku (min. 1 rok); - Umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim lub/i niemieckim (min. poziom B1); - Zainteresowania i profesjonalnej obsługi mediów społecznościowych; - Radości z pracy i pionierskiego ducha w połączeniu z determinacją i chęcią ciągłego doskonalenia; - Pasji do komunikacji i chęci podejmowania własnych projektów; - Zorganizowanego i proaktywnego sposobu pracy i otwartości na zmiany;

Oferujemy

Co możemy Ci zoferować?
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B;
  • Podstawę wynagrodzenia + premie uzależnione od Twoich wyników;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Aktywny udział w budowaniu naszej młodej firmy;
  • Szybkie przejęcie osobistej odpowiedzialności;
  • Płaska struktura zamiast struktur hierarchicznych;
  • Nowoczesna i przyjazna przestrzeń biurowa w sercu Wrocławia ze świeżą kawą, owocami i zimnymi napojami;
  • Szkolenia branżowe;
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasła (25 dni)