Konsultant ds. wdrożeń WMS

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022

Wdrożeniowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Naszym klientem jest firma, która dostarcza system WMS wspomagający świadczenie usług logistycznych i magazynowych. Obsługuje centra logistyczne i dystrybucyjne, firmy produkcyjne, sklepy internetowe, hurtownie, magazyny. System jest otwarty na integrację z systemami wspomagającymi działalność firmy – ERP, platformy e-commerce, marketplace, BaseLinker, systemami firm kurierskich oraz automatyką przemysłową.

Zakres obowiązków

  • konfiguracja i parametryzacja systemu WMS
  • przeprowadzanie szkoleń i prezentacji
  • uruchamianie i testowanie wdrażanych rozwiązań
  • opieka nad eksploatacją systemu u klienta
  • tworzenie wydruków dokumentów magazynowych

Wymagania

  • Znajomość systemów WMS
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z użytkownikami

Dodatkowo:

  • Znajomość systemów ERP
  • Znajomość baz danych oraz języka SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach oraz uczestnictwo w innowacyjnych projektach
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Umowę o pracę
  • Kartę MultiSport
  • Opiekę medyczną
  • Administratorem danych osobowych jest PGB Human Resources 60-113 Poznań Reglowa 3, NIP: 7781470803. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGB Human Resources 60-113 Poznań Reglowa 3, NIP: 7781470803 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Warszawa
Opublikowana
Wygasła (21 dni)