Monter instalacji budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, klimatyzacji i wentylacji

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

THOR® – firma specjalizująca się w dostarczaniu wykwalifikowanego personelu. Od ponad 20 lat wspieramy naszych klientów w branży instalacji zaopatrzeniowych w domach, budynkach gospodarczych i przemysłowych – zarówno przy dużych projektach, jak i przy mniejszych inwestycjach budowlanych. Z jednoosobowej działalności, staliśmy się jednym z najatrakcyjniejszych pracodawców w regionie. Obecnie ponad 1000 THORian pracuje w całych Niemczech.

Jesteś hydraulikiem lub elektrykiem i szukasz pracy w Niemczech? Dobrze zarabiasz, ale widzisz że koszty dojazdów i paliwa coraz bardziej uszczuplają twoją wypłatę? W THOR® nie martwisz się o koszty dojazdów, narzędzi czy odzieży – liczy się twój fach i praca. Zobacz co możemy ci zaoferować!

Zakres obowiązków

  • zakładanie, montaż, planowanie i uruchamianie instalacji hydraulicznych lub elektrycznych w budynkach
  • dokonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji, napraw oraz rozwiązywaniu problemów istniejących instalacji i systemów
  • budowa oraz modernizacjia instalacji

Wymagania

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe, na przykład jako monter instalacji gazowych, grzewczych lub sanitarnych, elektryk, technik klimatyzacji i chłodnictwa, lub spawacz, i/lub kilkuletnie doświadczenie w którejś z tych dziedzin
  • zmysł techniczny i motywacja do nauki nowego zawodu, również jako osoba z innej branży
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do prac montażowych w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • wynagrodzenie (14 - 16 €) + dieta do godziny
  • auto służbowe z kartą paliwową do pracy i na zjazdy do Polski (dla ciebie odpadają koszty paliwa, serwisu i amortyzacji)

  • wysokiej jakości sprzęt oraz markowa odzież do pracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w naszej Akademii THOR® (kursy spawalnicze, na zwyżki, kursy kwalifikacyjne dla kandydatów na elektryków i hydraulików i wiele innych – wszystko na koszt THOR®!)

  • organizacja zakwaterowania i polskojęzyczna opieka

  • regularne zjazdy do Polski

  • nowoczesne warunki pracy (tablet pracowniczy z dostępem do internetu, telefonem i nawigacją)

  • stabilne środowisko pracy, wynagrodzenie zawsze na czas

  • dodatki pracownicze i system nagród (zbierasz punkty np. za polecenie i wymieniasz na nagrody)

Już dziś dołącz do THOR®!

  • Nasza polityka ochrony danych:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Thor Industriemontagen GmbH & Co. KG 37327 Leinefelde-Worbis Gewerbepark S 2, NIP: DE814292221 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Niemcy
Opublikowana
Wygasa (za 2 dni)