Elektromechanik - praca stała

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

elektromechanik - praca stała

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Posiadasz wykształcenie w kierunku elektryk, elektromechanik lub pokrewne?

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedź brzmi: Tak – aplikuj!

Mamy dla Ciebie nową ofertę pracy w dziale utrzymania ruchu!

Wyślij nam swoją aplikację przez formularz, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Lokalizacja: Kęty

Zakres obowiązków

  • usuwanie usterek, awarii
  • wykonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne lub zawodowe – profil: elektryk, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne
  • uprawnienia SEP lub gotowość do wyrobienia
  • znajomość schematów elektrycznych oraz rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi i elektronarzędziami

mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi suwnic, kierowcy wózków widłowych

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (bezpośrednio z zakładem pracy)
  • praca w systemie jednozmianowym (w okresie wdrożenia) – docelowo praca w systemie czterobrygadowym
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych uprawnień
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, system premiowy
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, pracowniczy system emerytalny, dofinansowanie do wypoczynku)
Miejsce pracy
  • Kęty pow. oświęcimski, Małopolskie
Opublikowana
Wygasła (18 dni)