Technik Farmaceutyczny

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.07.2022

Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Firma GALEN z prawie 30-letnim doświadczeniem na rynku, prowadzona przez farmaceutkę, zatrudni osoby na stanowisko Technik Farmacji do apteki w Krakowie.

Zakres obowiązków

  • wysoka jakość w obsłudze pacjentów,
  • sprzedaż produktów leczniczych i wyrobów medycznych,
  • udzielanie porad w zakresie tematyki zdrowia, stosowania preparatów farmaceutycznych, kosmetycznych oraz suplementów diety,
  • realizacja recept,
  • sporządzanie leków recepturowych,
  • przyjmowanie i odbiór towaru,
  • dbanie o ekspozycję w aptece,
  • wykonywanie zadań powierzonych przez Kierownika apteki,
  • realizacja wyznaczonych celów.

Wymagania

  • 2-letni staż pracy w aptece,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pełny etat lub część etatu,
  • szkolenia w zakresie poszerzania wiedzy fachowej, dermo-kosmetycznej oraz podnoszenia standardów w jakości obsługi pacjenta,
  • szkolenia w zakresie rozwoju osobistego,
  • atrakcyjny system motywacyjny,
  • dobrą atmosferę w zespole.
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, którym jest GALEN J. Talik, M. Stolarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie 30-347 Kraków, ul. Kapelanka 56 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Magister farmacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasła (23 dni)