Geolog praca w terenie

Pracownia Geologiczna GeoSolid
  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie pow. miński

Inny

Umowa o pracę

Pracownia Geologiczna GeoSolid poszukuje geologa do prac w terenie.

Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki/ Stojadła

Zakres obowiązków:
- praca w terenie
- opis i interpretacja badań polowych
- wykonywanie wierceń geotechnicznych
- wykonywanie sondowań DPL/SVLT
- pobór prób gruntu i wody

Wymagania

- doświadczenie w terenowym rozpoznawaniu gruntów min. 1 rok
- wykształcenie geologiczne lub pokrewne
- prawo jazdy kategorii B
- punktualność
- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, sumienność, uczciwość
- umiejętność pracy w zespole
- dbałość o powierzony sprzęt
- możliwość sporadycznych wyjazdów służbowych

Oferujemy

- umowę o pracę
- stabilność zatrudnienia
- pracę w rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zdobycia uprawnień geologicznych (kat. VII, XIII)
- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Dodana
Wygasa (za 2 dni)