Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Dyrektor/prezes

IRH M.Dolecka SP.J

Położony bezpośrednio przy Kampusie UJ Hotel Campanile Kraków South*** w Krakowie w związku z planowanym otwarciem poszukuje osoby na stanowisko

Dyrektora Sprzedaży i Marketingu

Zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja budżetu sprzedażowego hotelu,
  • zarządzanie zespołem sprzedaży i marketingu,
  • stworzenie procedur, a następnie dbałość o właściwy przebieg procesu sprzedaży,
  • współtworzenie i nadzór nad realizacją strategii sprzedaży i marketingu hotelu,
  • współtworzenie i dbałość o realizację polityki cenowej hotelu,
  • koordynowanie całości działań promocyjnych i marketingowych,
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z klientami hotelu,
  • raportowanie do Dyrektora Generalnego.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży usług hotelu miejskiego na stanowisku dyrektora sprzedaży / z-ca dyrektora sprzedaży (minimum 3 lata),
  • znajomość rynku wyjazdów firmowych (MICE), poparta doświadczeniem w pracy w obiekcie o kategorii minimum 3*,
  • znajomość nowoczesnych narzędzi sprzedażowych i systemów e-commerce,
  • wyczucie trendów w turystyce,
  • umiejętność szybkiego dostosowywania się do zmiany warunków zewnętrznych, w tym społecznych, gospodarczych,
  • umiejętności negocjacyjne oraz podejmowania decyzji,
  • zrozumienie specyfiki działalności hotelu miejskiego,
  • pasja hotelarska,
  • kreatywność, wyobraźnia, pozytywne nastawienie do życia, zaangażowanie w pracę, chęć osiągnięcia sukcesu w nowym trzygwiazdkowym hotelu w Krakowie.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wagi stanowiska, powiązane z realizacją wyników,
  • wysokiej jakości narzędzia pracy wspomagające realizację założonych celów,
  • pracę w zespole osób łączących doświadczenie, wiedzę i pasję we wspólnym celu,
  • szkolenia rozwojowe oraz techniczne z narzędzi dostępnych w hotelu.
  • Administratorem danych osobowych jest IRH M. DOLECKA SPÓŁKA JAWNA 05-825 Grodzisk Mazowiecki Plac Wolności 21, NIP: 5291805678. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Miejsce pracy
  • Kraków
Opublikowana
Wygasa (za 28 dni)