Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Biuro rachunkowe GDF s.c. z siedzibą w Gdyni działa na rynku usług finansowych od 2000 roku. Podmiotom gospodarczym z Trójmiasta oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Naszymi klientami są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i spółki prawa handlowego, w tym również te z udziałem kapitału zagranicznego. Nasza propozycja współpracy opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zakres współpracy jest każdorazowo indywidualnie określany w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (akta osobowe, sporządzenie dokumentów kadrowych: zaświadczenia. umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.)

  • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzenia listy płac

  • Sporządzanie sprawozdań dla GUS w zakresie spraw pracowniczych

  • Sporządzanie deklaracji PFRON

  • Współpraca z klientami

Wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie kadr i płac

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Znajomość programu ERP OPTIMA i Płatnik

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office

  • Samodzielność, komunikatywność, rzetelność

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji

  • Szkolenia z poszerzania zakresu wiedzy

  • Dopłaty do kursów zewnętrznych

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Miejsce pracy
  • Gdynia
Opublikowana
Wygasa (za 27 dni)