Operator maszyn CNC / Ślusarz

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Lead - HR Services s.r.o. to regionalna agencja pracy z własnym biurem w centrum Brna. Skupiamy się na realizacji współpracy w branży automotive, logistyce i produkcji. Oferta  pracyh w niepełnym wymiarze godzin lub pelny etat zgodnie z indywidualnymi potrzebami osoby poszukującej pracy. Możliwość długoterminowej współpracy przy wsparciu zapewnienia zakwaterowania.

Dla firmy zajmującej się produkcją odkuwek - zderzaków, zaczepów, haków, odkuwek i wytłoczek poszukujemy wykwalifikowanych pracowników agencyjnych na stanowisko ślusarz, operator maszyn CNC.

Pomimo że zatrudnienie jest przez agencję pracy gwarantujemy Ci odpowiednie wynagrodzenie, zakwaterowanie i identyczne warunki pracy jak przy bezpośrednim zatrudnieniu. Wyjaśnimy Ci wszystko, zorganizujemy oprowadzanie po produkcji i zakwaterowanie. W razie potrzeby nasz pracownik jest dostępny jako koordynator zamówień, który Ci pomoże.

Zakres obowiązków

  • Regulacja i obsługa tokarek lub maszyn CNC
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie procedur technologicznych, w tym przestrzeganie instrukcji BHP i instrukcji pracy

Wymagania

  • Mile widzine doświadczenie w tej dziedzinie, najlepiej około 2 lat (ale nie jest to warunek konieczny)
  • Orientacja w dokumentacji rysunkowej
  • Rzetelność i niezależność w pracy
  • Gotowośc do pracy s systemie zminy 12-godzinnej
  • Zapraszamy kandydatów z Polski lub Słowacji, szczególnie jesli mają doświadczenie zawodowe w Czechach i rozumieją język czeski.

Oferujemy

  • Całkowita średnia płaca może osiągnąć przedział 36 000 - 40 000 CZK
  • Wynagrodzenie brutto: ok. 30 000 CZK (stopniowo wzrastające)
  • Bonus za podpisanie umowy: 3000 CZK / pobierasz przez 6 miesięcy z rzędu
  • Nagroda za produktywność: 1500 - 5500 CZK
  • Dopłata za prace w ruchu ciaglym: ok. 5000 CZK
  • Premia za frekwencje: 800 CZK
  • Dodatek na transport nad 20km: 1000 CZK
  • Dotowane posiłki w wysokości 55% opłacane przez pracodawcę
  • 5 tygodni urlopu + 2 dni wolne (dni Sick days - choroba / przeziębienie)
  • Dodatkowe ubezpieczenie emerytalne
  • Roczny wzrost wynagrodzenia ok. + 500 CZK / miesiąc
  • Tygodniowa wypłata zaliczek
  • Dotowane zakwaterowanie
  • Praca na pełny etat
Miejsce pracy
  • Czechy
Wynagrodzenie
  • 6 700 - 7 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 28 dni)