Kierownik Składu Handlowego Centrostal Żywiec

Kierownik magazynu

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Praca od zaraz

Centrostal Sp. z o.o. jest największym na Podbeskidziu dystrybutorem wyrobów hutniczych zlokalizowanym w Bielsku-Białej, posiadającym składy handlowe w Wadowicach, Cieszynie, Oświęcimiu, Żywcu i Rybniku. Początki swojego istnienia datuje na 1953 rok.

Zakres obowiązków

  • profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta,
  • realizacja wyznaczonego planu sprzedaży,
  • efektywne zarządzanie podległym zespołem,
  • administrowanie dokumentacją sprzedażową i posprzedażową,
  • zarządzanie magazynem wyrobów hutniczych,
  • zarządzanie procesami usług przetwórstwa stali,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż oraz czasu pracy,
  • wspieranie i proponowanie działań optymalizacyjnych w podległym obszarze,
  • przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, raportowanie różnic,
  • odpowiedzialność za transport wewnętrzny i gospodarkę odpadami,
  • odpowiedzialność za załadunki i rozładunki oraz magazynowanie wyrobów hutniczych,
  • dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie i 8 lat pracy zawodowej,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym
    z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zarządzaniem magazynowym, handlem,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność komunikacji, współpracy i zarządzania zmianą,
  • myślenie analityczne.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • dodatki i nagrody za staż pracy,
  • premie za osiągnięte wyniki handlowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • pakiet socjalny,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • ubezpieczenie grupowe.
  • Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Sp . z o.o. 43-300 Bielsko Biała ul. Centralna 14, NIP: 547-017-23-85. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Miejsce pracy
  • Żywiec pow. żywiecki, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 20 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.