Serwisant-Konserwator Sygnalizacji Świetlnej

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Zaberd Sp. z o.o. zajmująca się w sposób kompleksowy inżynierią ruchu drogowego, oferująca usługi w zakresie oznakowania dróg, budowy sygnalizacji świetlnej i oświetlenia ulicznego, zimowego oraz letniego utrzymania dróg , aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Serwisanta -Konserwatora sygnalizacji świetlnej

(miejsce pracy Wrocław)

Zakres obowiązków

  • wykonywanie prac utrzymaniowych przy sygnalizacjach świetlnych , oświetleniu drogowym oraz przy systemie sterowania ruchem na terenie miasta Wrocławia
  • usuwanie awarii
  • wykonywanie objazdów i kontroli sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego

Wymagania

  • znajomość zagadnień z zakresu elektryki
  • brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • prawo jazdy min. kat B
  • uprawnienia SEP do 1kV

Mile widziane:

  • doświadczenie w budowie sieci energetycznych lub teletechnicznych lub konserwacji sygnalizacji świetlnych, oświetlenia drogowego oraz elementów automatyki i teletechniki drogowej
  • uprawnienia do obsługi podestu ruchomego,
  • uprawnienia do kierowania ruchem

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość pracy w systemie jedno lub dwuzmianowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia , nabytych uprawnień oraz systmu pracy pracy w granicach : 3000-3500 netto w systemie jednozmianowym; 3500-4500 netto w systemie dwu zmianowym
  • Administratorem danych osobowych jest ZABERD S. A. 54-215 Wrocław Ul. Bystrzycka 24, NIP: 8990107036. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

  • Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji pracowników prowadzonych przez ZABERD S.A.. z siedzibą we Wrocławiu”.
Miejsce pracy
  • Wrocław
Wynagrodzenie
  • 4 200 - 4 500 PLN / mies. brutto Umowa o pracę
Opublikowana
Wygasa (za 16 dni)