Inżynier projektu

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierownik/koordynator

Firma DAAS  Sp. z o.o. świadczy  usługi w zakresie zabezpieczenia antykorozyjnego i ognioochronnego konstrukcji stalowych oraz żelbetowych. Zajmuje się pracami projektowymi, demontażowymi i porządkowymi, a także szeregiem innych nietypowych prac na wysokości z wykorzystaniem m. in. technik dostępu linowego.

Zakres obowiązków

  • koordynacja realizowanych inwestycji, wsparcie techniczne
  • analiza techniczna dokumentacji wraz z wykonaniem/weryfikacją przedmiarów i wyceną robót
  • przygotowanie części technicznej i handlowej oferty

Wymagania

  • wykształcenie z zakresu budownictwa
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analityczne
  • samodzielność i dobra organizacja pracy w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania
  • gotowość do wyjazdów- warunek konieczny
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego- warunek konieczny

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • dofinansowanie karty sportowej
  • prywatna opieka medyczna
  • ciekawe i rozwojowe projekty

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Miejsce pracy
  • Bielsko-Biała
Opublikowana
Wygasa (za 27 dni)