Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.07.2022

Specjalista ds. Rekrutacji

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
PNS Recrutement
Dodano
21.06.2022
Numer referencyjny
4805_2864

Od 2006 roku PNS Groupe specjalizuje się w obsłudze HR dla przedsiębiorstw.
Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać, rozwijać swój potencjał i pracować przy projektach rekrutacyjnych od Polski po międzynarodowy ? Ta okazja jest dla Ciebie !

Poszukujemy do naszych przyszłych biur w Polsce

Specjalisty ds. Rekrutacji (M/K)

Twoja misja:
• Zbieranie, analizowanie i monitorowanie różnych wniosków rekrutacyjnych;
• Pozyskiwanie baz danych CV i portali społecznościowych;
• Uczestniczyć w forach / targach i relacjach szkolnych;
• Pisanie i dystrybucja ofert pracy na rynku pracy;
• Zbuduj portfolio kandydatów do natychmiastowej lub przyszłej rekrutacji;
• Opracowanie narzędzi potrzebnych do rekrutacji (siatki wywiadów, narzędzia oceny itp.);
• Przeprowadzaj wywiady telefoniczne i fizyczne w celu znalezienia najlepszych profili;
• Uczestniczyć w ciągłym doskonaleniu procesu rekrutacji;
• Opracowuj raporty z działalności dla Europejskiego Menedżera i/lub Kierownictwa;

Umiejętności zawodowe i osobiste:
• Posiada wykształcenie wyższe w zakresie zasobów ludzkich lub nauk społecznych
• Pomyślne co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Biegła znajomość imperatywu francuskiego i polskiego. Każdy inny język będzie atutem.
• Doskonała znajomość oprogramowania MS Office.
• Opanowanie sieci społecznościowych (Linkedin, Facebook,…)
• Kontrola etapów cyklu rekrutacyjnego (od sourcingu do integracji kandydata).
• Dobra znajomość prawa pracy.
• Zajmuj się rekrutacją z pasją.
• Miej poczucie odpowiedzialności.
• Wiedz, jak zarządzać ewentualnymi sytuacjami, priorytetami, bądź entuzjastyczny i dynamiczny.
• Bądź silny w propozycjach.
• Orientacja na wyniki, przestrzeganie terminów i zobowiązań.
• Wypełniaj swoje obowiązki metodą, rygorem i dyskrecją.

• Oferujemy wynagrodzenie zgodne z Twoim profilem zawodowym i doświadczeniem.
• Oferujemy ciekawe perspektywy kariery w ramach PNS Groupe.
• Oferujemy dodatkowe wynagrodzenie zgodnie z osiągniętymi celami.
• Inne korzyści pozaprawne, które zostaną zaprezentowane wybranym kandydatom.

Zainteresowany ? Prosimy o przesłanie aplikacji !
Pospiesz się na spotkanie !
Zapewniona całkowita poufność !