Doradca techniczno-handlowy (konstrukcje stalowe)

Coberon

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:
- doradztwo techniczne w zakresie promowanych rozwiązań
- dbałość o jak najlepsze relacje z klientami (klienci końcowi, biura projektowe, generalni wykonawcy, producenci)
- nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
- prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie umów handlowych
- realizacja założonego budżetu sprzedaży
- opracowywanie ofert
- współpraca z działem realizacji
- raportowanie wyników, analiza skuteczności i efektywności działań

Wymagania

- 2+ doświadczenie na podobnym stanowisku – preferowane w branży stalowej, przemysłowej
- wykształcenie techniczne o profilu inżynier budownictwa lub pokrewne
- Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi, architektami, generalnymi wykonawcami i hurtowniami obsługującymi
inwestycje
- dobra znajomość rynku inwestycyjnego w powierzonym regionie. Znajomość rynku hal stalowych, przemysłowych
będzie dodatkowym atutem
- doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem poparte sukcesami sprzedażowymi w B2B
- dobra, komunikatywna znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
- wysoka kultura osobista
- umiejętność doskonałego podtrzymywania długofalowych relacji biznesowych
- wysokie umiejętności sprzedażowe i analityczne
- zaangażowanie, wysoka motywacja oraz umiejętność organizacji pracy
- gotowość do odbycia podróży służbowych
Firma oferuje:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej stabilnej ekonomicznie firmie
- realną możliwość rozwoju
- wewnętrzne szkolenia techniczne i produktowe
- przyjazną atmosferę pracy
- atrakcyjny system premiowy
- niezbędne narzędzia pracy
Miejsce pracy
  • Wrocław
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)