Bezpłatne szkolenie dla Absolwentów szkół wyższych

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.07.2022
FFM

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Bezpłatne szkolenie dla Absolwentów szkół wyższych + STYPENDIUM !

OFERTA BEZPŁATNEGO SZKOLENIA DLA STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU STUDIÓW I ABSOLWENTÓW DO 5 LAT OD UKOŃCZENIA SZKOŁY WYŻSZEJ!

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA !

SPECJALISTA OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO Z ELEMENTAMI GRAFIKI KOMPUTEROWEJ .

Po zakończonym szkoleniu dajemy możliwość odbycia kierunkowego stażu zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

- prowadzenie i opieka nad sklepem internetowym,
- obsługa klienta, udzielanie informacji telefonicznie i mailowo,
- realizacja zamówień,
- działania marketingowe, publikowanie treści w mediach
społecznościowych,
- obsługa programów graficznych,

WYMAGANIA:

- dobra znajomość obsługi komputera,
- pozytywne nastawienie do zdobywania nowych umiejętności
- odpowiedzialność, terminowość, skrupulatność,
- zmysł estetyczny,
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- status osoby biernej zawodowo.
- oferta skierowana do studentów absolwentów uczelni
wyższej do 5 lat od ukończenia studiów!

OFERUJEMY:

-3 miesięczny staż zawodowy ze stypendium stażowym. Po
zakończonym stażu możliwość zatrudnienia.
- 3 tygodniowe płatne przeszkolenie do podjęcia stanowiska z
zagadnień : PROWADZENIA SKLEPU INTERNETOWEGO, OBSŁUGI
KLIENTA, MARKETINGU I GRAFIKI KOMPUTEROWEJ NA POTRZEBY
PROWADZENIA E-SKLEPU.
- w ramach przeszkolenia wypłacone zostanie stypendium ok.
1000zł
- na czas szkolenia opłacamy składki na ubezpieczenia oraz
gwarantujemy ubezpieczenie od Następstw nieszczęśliwych
wypadków.
- gwarantujemy materiały szkoleniowe oraz CERTYFIKAT.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres @ w tytule :
SPECJALISTA OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO.

Zapraszamy do kontaktu:

Oferta realizowana jest w ramach projektów współfinansowanych ze środków PFRON, wymagane jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
* zgodnie z Regulaminem projektu
Miejsce pracy
  • Kielce
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)