Pracownik biura zdatności do lotu

WSK

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zadania, m.in.:
• koordynacja prób i badań końcowych prototypów i wyrobów produkowanych w Spółce;
• opracowywanie i aktualizacja instrukcji zapewnienia ciągłej zdatności do lotu;
• opracowywanie biuletynów dotyczących wyrobów znajdujących się w eksploatacji;
• ustalanie wymogów dotyczących certyfikacji i opracowywanie dokumentacji certyfikacyjnej zgodnie z obowiązującymi przepisami EASA;
• współpraca z jednostkami nadzorczymi w zakresie lotnictwa;
• współpraca i koordynacja podwykonawców w pracach certyfikacyjnych wyrobu;
• aktualizowanie Opisu Organizacji Projektującej;
• analiza pojawiających się problemów technicznych dotyczących prób i eksploatacji wyrobów Spółki;

Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe techniczne – (lotnictwo, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne);
• bardzo dobra znajomość rysunku konstrukcyjnego i dokumentacji technologicznej;
• znajomość przepisów lotniczych: EASA PART- 21, EASA PART- 145, ISO 9001, AS 9100, AQAP 2110;
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• zaangażowanie, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji zadań;
• komunikatywność i otwartość na współpracę;
• umiejętność organizowania pracy własnej.

Mile widziane:
• znajomość eksploatacji i serwisu wyrobów lotniczych;
• znajomość procesów produkcyjnych;

Oferujemy

• satysfakcjonującą pracę, pełną wyzwań;
• współpracę z instytucjami i ekspertami zewnętrznymi z zakresu lotnictwa;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• możliwość rozwoju zawodowego;

Aplikacje można składać osobiście w siedzibie firmy: WSK „PZL-KALISZ” S.A. ul. Częstochowska 140, 62-800 Kalisz lub przesłać na e-mail: @
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Na podstawie art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE.L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wytwórnię Sprzętu Komunikacyjnego „PZL-KALISZ” S.A. z siedzibą w Kaliszu (62-800) przy ul. Częstochowskiej 140, zwaną dalej „WSK „PZL-KALISZ S.A.”, moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu rekrutacji na stanowisko: pracownika biura zdatności do lotu
Miejsce pracy
  • Kalisz
Opublikowana
Wygasa (za 4 dni)