Referent w Dziale Kontroli Jakości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.07.2022

Kontroler jakości

Umowa o pracę

ZMM MAXPOL Spółka z o.o.

Zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • Praca z systemem związanym z obszarem kontroli jakości
  • Wystawianie dokumentów WZ
  • Udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe lub w trakcie ostatniego roku studiów zaocznych - Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej - Bardzo dobra organizacja pracy - Komunikatywność i samodzielność - Dostępność - praca w systemie 3-zmianowym 4-ro brygadowym

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia
  • Liczne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Dofinansowanie do "wczasów pod gruszą"
  • Pracownicy mają możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach finansowych
  • Dofinansowanie do kraty MultiSport
  • Otwartą i przyjazną atmosferę w pracy - współpracownicy chętnie pomagają, zwłaszcza nowo zatrudnionym pracownikom
  • Organizujemy spotkania / imprezy integracyjne
  • Wspieramy również aktywność pracowników, poprzez różne formy dofinansowania do udziału w zawodach i eventach sportowych
Miejsce pracy
  • Rzeszów
Opublikowana
Wygasła (27 dni)