Technik instalacji sieci abonenckiej - Kołobrzeg

NIS

Informatyk

Umowa o pracę

Grupa NIS jako dynamicznie rozwijające się firmy, realizujące prace w zakresie planowania, budowy i utrzymania sieci dla operatorów telekomunikacyjnych podejmie stałą współpracę – zatrudni na stanowisku:

Technik instalacji sieci abonenckiej
Miejsce pracy - KOŁOBRZEG

Obowiązki:
- wykonywanie prac związanych z instalacjami abonenckimi TV kablowej

Wymagania

· dyspozycyjność
· prawo jazdy kat B
· mile widziane doświadczenie w branży telekomunikacyjnej

Oferujemy

· pracę w rozwijającym się zespole,
· zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
· narzędzia do pracy: laptop, telefon,
· rozwój osobisty, szkolenia,
· świadczenia dodatkowe: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.
Miejsce pracy
  • Kołobrzeg pow. kołobrzeski, Zachodniopomorskie
Opublikowana
Wygasa (za 5 dni)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.