Specjalista do spraw sprzedaży/doradca klienta

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Specjalista ds. Sprzedaży

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- promocja i sprzedaż produktów firmy,
- realizacja planu sprzedaży zgodnie z wyznaczonymi przez firmę planami sprzedaży,
- badanie potrzeb klientów oraz dostosowanie produktów do oczekiwań klientów, doradztwo w zakresie produktów zgodnych z ofertą firmy,
- stosowanie najwyższych standardów jakości obsługi klienta w celu uniknięcia reklamacji,
- dbanie o prawidłową ekspozycję towarów,
- dbanie o czystość w salonie, a w szczególności o czystość eksponowanych towarów, podłogi, zaplecza, pomieszczeń kuchennych/gospodarczych,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów.
Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 10-20 zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: budowanie stragedii sprzedaży, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, dobra organizacja pracy, efektywna sprzedaż
  • Inne wymagania: łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji w kontakcie z klientem. Znajomość branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: - atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy od sprzedaży powiązane z wynikamy; - umo
Miejsce pracy
  • Gdańsk
Opublikowana
Wygasła (22 dni)