Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.07.2022

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
praca na terenie województwa zamieszkania

Lokalizacja
Twoje miejsce pracy to Twój powiat zamieszkania
Pracodawca
AGROLOK
Dodano
15.06.2022

ww.agrolok.pl

Jesteśmy firmą handlowo-produkcyjną, którą wyróżnia w 100% polski kapitał. Aktualnie zatrudniamy już ponad 1000 pracowników. Swoją pozycję na rynku rolnym budujemy nieustannie od 1990 roku, Działamy na terenie całego kraju.

Zatrudnimy:

PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów firmy do gospodarstw rolnych
  • współpraca ze stałymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

Korzyści dla Ciebie:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę na terenie powiatu zamieszkania kandydata
  • konkurencyjne wynagrodzenie – płaca zasadnicza + premia od każdej sprzedaży
  • wdrożenie do pracy, wsparcie na każdym etapie pracy
  • samochód i inne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy

C.V. i list motywacyjny prosimy kierować do nas za pomocą

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych , w celu udziału w wybranej rekrutacji.

Jeśli wyrażają Państwo wolę, aby złożone przez Państwa CV/listy motywacyjne były wykorzystywane  do kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przekazanych przeze mnie oraz zebranych w trakcie ewentualnych rozmów kwalifikacyjnych, w celu udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że Administratorem danych jest AGROLOK sp. z o.o. z siedzibą w Golubiu-Dobrzyniu przy ul. Dworcowej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

AGROLOK