Projektant grafiki/stanowisko: projektant obiektów 3d

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.07.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Grafik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

- Praca przy komputerze,
- projektowanie nowych trójwymiarowych modeli przestrzennych do aplikacji komputerowych,
- przygotowywanie wizualizacji dla klientów,
- edytowanie modeli dostarczonych przez klientów,
- umieszczanie obiektów w animacjach, filmach, aplikacjach,
- kontakt z klientami ws. związanych ze zleceniem,
- inne zadania pokrewne

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: Wymagana jest umiejętność obsługi programów PAKIETU ADOBE, BLENDER, CINEMA, SUBSTANCE PAINTER, MARMOSET TOOLBAG, UNITY, UNREAL. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako freelancer, znajomość języków wymagana ze względu na kontakt z klientami zagranicznymi.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Miejsce pracy
  • Szczecin
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.