Inżynier/Technik Projektu

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Zeman HDF Sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach (Śląsk) to specjalistyczne przedsiębiorstwo projektowo-montażowe konstrukcji stalowych. Nasza Spółka należy do Grupy Zeman (Wiedeń, Austria). Została założona i działa w Polsce od 1992 r. Projektujemy, wykonujemy oraz dostarczamy konstrukcje stalowe wraz z lekkimi obudowami obiektów magazynowych, przemysłowych, handlowych, inżynierskich oraz użyteczności publicznej.

Zeman HDF Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo specjalistyczne działające w branży generalnego wykonawstwa zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy:
Świętochłowice, ul. Katowicka 24

Zakres obowiązków

  • Analiza dokumentacji przetargowej, wykonawczej i warsztatowej;
  • Wysyłanie zapytań ofertowych;
  • Analiza i przygotowanie ofert, kontraktacja;
  • Ścisła współpraca z kierownikiem projektu;

Wymagania

  • Wykształcenie budowlane;
  • Doświadczenie w realizacji kontraktów budowlanych;
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji technicznej;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów;
  • Wysoka motywacja;
  • Dyspozycyjność;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Umowa o pracę;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia;
  • Praca w międzynarodowym przedsiębiorstwie;
  • Praca z zespołem zaangażowanych ludzi;
  • Prywatna opieka zdrowotna + pakiet sportowy;
Miejsce pracy
  • Świętochłowice pow. Świętochłowice, Śląskie
Opublikowana
Wygasa (za 10 dni)